• Українська (ua)
  • Русский (ru)
  • English (en)
callback

Перевезення великогабаритного вантажу

 

Листопад 2015 – Грудень 2015

У наприкінці 2015 року компанія Мірланд організувала поставку автокрана з радіусом дії телескопічної стріли 60 метрів. Під час доставки ми зіткнулися з кількома непростими завданнями.

Великогабаритні розміри, маршрут по мосту (з повним припиненням руху у напрямку Одеса – Дніпро – Запоріжжя), несприятливі погодні умови в дорозі і стислий термін додавали певні труднощі. Але детальний проект і відповідальний підхід компанії Мірланд до виконання поставленого завдання позначились на результаті, великогабаритний вантаж був успішно доставлений в кінцевий пункт призначення.

Як ви знаєте, останнім часом відповідно до акта про декомунізацію, прийнятим парламентом України в 2015 році, відбувається інтенсивний процес ліквідації комуністичної спадщини СРСР.
Найбільш примітною ілюстрацією є перейменування міст і вулиць, а також знесення меморіалів.

Цей найвищий пам’ятник в Україні був встановлений в Запоріжжі недалеко від знаменитої Дніпровської гідроелектростанції. Це був 19,8 метр висоти, який займав 11-е місце в світовому рейтингу пам’ятників Леніна (понад 14 000 пам’ятників).

Ми були дійсно здивовані, що найвищий український пам’ятник Леніну (лідер комуністів СРСР) був демонтований автокраном, поставленим в Україну нашою компанією.

Дякуємо нашій команді за організацію процесу доставки на початку зимових погодних умов і успішне вирішення всіх експлуатаційних і інженерних питань.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом