• Українська (ua)
  • English (en)
callback

Організація експортного та імпортного митного оформлення

У більшості країн світу робота з державними митницями для торгових і продуктових компаній є суцільний головний біль: тонни документів, декларацій, довідок, необхідність їх оформлення в повній відповідності з міжнародними та державними стандартами і багато іншого. Поступово митне представництво стало окремим видом діяльності – для представлення клієнтів на митниці стали найматися митні брокери, що спеціалізуються на перевезенні різних товарів через кордон.

митно -брокерські послуги


Послуги митного брокера

Митний брокер – це компанія, яка представляє інтереси своїх клієнтів на митниці. Обов’язки митного брокера та сфера його впливу на перевезення товарів повністю прописується в договорі. Зокрема, співробітники компанії-брокера займаються консультацією щодо правильного оформлення паперів для перевезення різних товарів як на територію України, так і за її межі. Окрему увагу варто також приділити митному оформленню, в процесі якого весь ввезений на територію України вантаж обов’язково проходить через державні інстанції – санітарно-епідеміологічні органи, радіологічні органи і так далі.
Безумовно, займатися роботою з митницею може як сам підприємець, так і його співробітники. Однак специфіка роботи з митними службами України включає в себе безліч юридичних тонкощів і нюансів, з якими людина без спеціальної підготовки може бути просто незнайома. Куди більш практичним рішенням стає залучення митного брокера з боку за певну плату.

Особливості митного оформлення товарів в Україні

Митне оформлення всіх вступників до України вантажів регулює спеціальний законодавчий норматив – Митний кодекс України. Процедура митного оформлення є комплексним питанням і включає в себе наступні етапи:
  • заповнення митної документації;
  • оплата всіх необхідних мит і зборів;
  • декларування всієї продукції;
  • процедури легалізації вантажу.
Також на плечі митного брокера лягає правильний вибір митного режиму, в рамках якого буде проводиться перевезення продукції. Всього в Україні на поточний момент існує 14 митних режимів, кожен з яких має власні тонкощі і нюанси.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Loading...

Зв'язатися з намиБажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом