• Українська (ua)
  • English (en)
callback

Мультимодальні перевезення вантажів

Послуги з перевезення вантажів часто здійснюється не тільки одним видом транспорту. Вантаж долає довгий шлях, і для здійснення перевезення використовується складний вид транспортування. Компанія Мірланд здійснює мультимодальні поставки різних товарів. Наша компанія пропонує контроль просування вантажу морськими судами, залізничним або автомобільними шляхами. Клієнту достатньо лише оформити замовлення на доставку.

мультимодальні вантажоперевезення


Послуги мультимодальної доставки вантажів в Україні

Мультимодальні перевезення організовуються як для внутрішнього, так і зовнішнього сполучення. Даний варіант переміщення вантажу користується великою популярністю за рахунок очевидних переваг:
  • зменшення термінів доставки. Маршрут відправки товарів формується на основі безлічі логістичних показників, що в підсумку дозволяє досягти максимально короткого часу доставки товару;
  • можливість сполучення між континентами. Мультимодальні поставки дозволяють відправити вантаж в будь-яку точку планети, використовуючи варіанти наземного, повітряного і морського транспорту;
  • безпека доставки. Наша компанія ретельно стежить за всіма вантажами. Товар упаковується в спеціальні контейнери, враховуючи варіант перепаду температурного режиму і можливість негативного впливу навколишнього середовища.
Мультимодальні перевезення починаються зі складання маршруту вантажу. І це найважливіший момент. Адже, мета будь-якої компанії – надання вигідного і швидкого рішення для клієнта. Враховується багато нюансів: кліматичні умови, стан доріг, зручність доставки. Графік руху повинен враховувати ймовірний простій в моменти документального оформлення, необхідні зупинки і перевантаження. В результаті формується ідеальний маршрут для кожного окремого товару.

Від чого залежить вартість мультимодальной перевезення вантажів

Варто відзначити, що використання мультимодальних перевезень створено якраз для зниження витрат на доставку вантажів. З усіх варіантів перевезення товару завжди віддається перевага найбільш вигідному з економічної точки зору. Звичайно вартість послуги залежить від великої кількості факторів:
  • дальність сполучення;
  • види використовуваного транспорту;
  • складнощі перевезення (великовагові, небезпечні вантажі і так далі);
  • тип контейнера;
  • вимоги клієнта.
Кінцева сума буде залежати від усіх вищевикладених чинників і буде підібрана для кожного окремого випадку.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Розрахунок ставки


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом