• Українська (ua)
  • English (en)
callback

Морські контейнерні перевезення

Торгівля на міжнародному рівні – це один з видів взаємовигідного співробітництва між країнами. Основний відсоток міжконтинентального перевезення вантажу приходить на морські судна. Перевагою даного типу вантажоперевезень вважається низька вартість послуг і захист товару від втрати або пошкоджень. Грамотна логістика морських перевезень – вагома складова у становленні бізнесу. Наша компанія Мірланд здійснює вантажні перевезення морським транспортом із різних портів за всіма світовими напрямками.

вантажоперевезення морським шляхом


Особливості перевезення вантажів морським транспортом

Незважаючи на розвиток авіаційного та поширення автомобільного сполучення, морське перевезення вантажів в контейнерах витримує натиск багаторічної конкурентного середовища. Налагоджена роками схема ефективно працює і в наші дні. Так, робота нашої компанії починається з аналізу поставленого завдання і вибору оптимального способу транспортування. Алгоритм дій складається з наступного:
  1. виявлення особливостей вантажу: характер товару, терміни поставки, місце доставки, побажання замовника;
  2. збір необхідної документації, включаючи страхування вантажу;
  3. бронювання місця для вантажу;
  4. доставка товару на склад;
  5. формування контейнера;
  6. переміщення в порт відправлення.
На всіх етапах наша компанія здійснює жорсткий контроль. Замовник має право стежити за переміщенням вантажу від моменту формування контейнера до доставки в місце призначення.

Вартість морських вантажоперевезень в Україні

Морські перевезення контейнерів відносяться до найбільш доступної послуги в даній категорії. Очевидні переваги за рахунок того, що витрати морем завжди менші, ніж автомобільним, залізничним або авіасполученням. Це пояснюється тим, що місткі морські судна дозволяють заповнити набагато більше обсягу вантажу. Одночасно може перевозитися велика кількість контейнерів. При цьому варто підкреслити високий рівень безпеки перевезення вантажів таким способом. Всі ризики зведені до нуля. Контейнери захищені страховкою, яку може оформити замовник. Але варто розуміти, що збільшуються терміни доставки товарів. Тим не менше, більшість компаній вибирає саме цей вид перевезення для виробів з тривалим періодом використання. Розроблена схема транспортування дозволяє максимально скоротити шлях перевезення товарів.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,40 из 5)
Loading...

Розрахунок ставки


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом