• Українська (ua)
  • English (en)
callback

Наші проекти

Завдяки міжнародним відносинам і маючи в своєму розпорядженні широку агентську мережу, компанія Мірланд легко вирішує транспортні завдання будь-якої складності в будь-якому куточку планети. Однією з найсильніших наших сторін є оперативна і ефективна за ціною доставка сільськогосподарського обладнання та запасних частин з США. Коли посівна або збиральна - для клієнтів рахунок йде на години. На жаль аеропорти Бориспіль та Жуляни не забезпечують прямими рейсами багато регіонів планети. Для таких випадків ми пропонуємо мультимодальні рішення поєднуючи декілька видів транспорту та забезпечуючи нашим замовникам оперативну доставку та конкурентну ціну.
Читати повністю
Робота була виконана оперативно, при взаємодії та співпраці з лінією СМА, терміналом Бруклін Київ, стівідорами, сюрвеєрами та агентом відправника. Ми готові до вирішення логістичних та транспортних завдань будь-якої складності!
Читати повністю
Завдяки нашим партнерам для нас будь-який порт як рідний! Коли клієнтові важливим є строк, наприклад в сезон для учасників аграрного сектора - доставка сільгосптехніки з США через європейські порти, один із провідних напрямків діяльності компанії. США (Північна Дакота) - Бревенхавен (Німеччина) - Київ (Україна) - 21 день для мультимодальних перевезень контейнер / склад / автомобіль.
Читати повністю
Компанія Мірланд оголошує про відкриття власного сервісу з експорту збірних вантажів з України в Польщу з подальшим відправленням по країнах Євросоюзу і всього світу. Ми консолідуємо Ваші вантажі на складі в Києві, після чого вони відправляються до Варшави, де формуються партії для подальшої відправки в усіх напрямках.
Читати повністю
На замовлення наших партнерів з США ми були номінована для організації демонтажу, упаковки, сюрвейєрського огляду, сертифікації та перевезення виробничої лінії з випуску косметики з міста Ужгорода в місто Річмонд (США). Ми зробили це! Це був дуже цікавий проект з точки зору комплексності завдання.
Читати повністю
У період з вересня 2016 по січень 2017 наша компанія, на замовлення колег, здійснила організацію, оформлення та сюрвеєрський контроль відвантажень партії легкових автомобілів з порту Санкт Петербург в порт Асусьон (Парагвай).
Читати повністю
За дорученням іноземних колег фахівцями компанії була проведена оцінка технічного стану та подальший ремонт та сертифікація контейнерів з вмонтованими установками для виробництва інертних газів. Був проведений демонтаж та вивантаження обладнання з наступними ремонтом корпусу та підлогового покриття, посиленням конструкції підлоги та наступною сертифікацією контейнера.
Читати повністю
Взимку 2016 року компанія Мірланд здійснила організацію, оформлення та сюрвеєрський контроль відвантаження автомобілів з порту Нью-Йорк (США) в порт Одеса з подальшою доставкою до Києва.
Читати повністю
В Україні це Азовсталь, Запоріжсталь, комбінат імені Ілліча, Дніпровський комбінат. Магнітогорський комбінат, Ростовський електромеханічний завод, Волзький трубний завод та інші в Росії, а також Білоруський металургійний комбінат в республіці Білорусь. Доставка сировини та матеріалів здійснюється морським транспортом з подальшим перевантаженням вантажу в порту з контейнерів в залізничний та автотранспорт.
Читати повністю
У наприкінці 2015 року компанія Мірланд організувала поставку автокрана з радіусом дії телескопічної стріли 60 метрів. Під час доставки ми зіткнулися з кількома непростими завданнями. Великогабаритні розміри, маршрут по мосту (з повним припиненням руху у напрямку Одеса - Дніпро - Запоріжжя), несприятливі погодні умови в дорозі і стислий термін додавали певні труднощі. Але детальний проект і відповідальний підхід компанії Мірланд до виконання поставленого завдання позначились на результаті, великогабаритний вантаж був успішно доставлений в кінцевий пункт призначення.
Читати повністю
Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом