• Українська (ua)
 • English (en)
callback

Міжнародні авіаперевезення вантажів

Всім відомо, наскільки важливо швидко і безпечно доставити вантаж до місця призначення. Без якісних міжнародних авіаперевезень неможливий жоден успішний бізнес. Цей вид логістики вже давно визнаний одним з кращих. Його переваги очевидні: літаком можна доставити вантаж в найвіддаленіші куточки планети, куди доступу іншим видом транспорту просто немає.

авіаперевезення вантажів


Особливості вантажних авіаперевезень

Компанія Мірланд надає послуги з організації авіаперевезень вантажів по всьому світу. Однак в більшості країн є свої особливості, знати які необхідно заздалегідь.
Авіаперевезення з Китаю займають провідні позиції в рейтингу виконаних замовлень. Наші фахівці тісно співпрацюють з китайськими колегами для найбільш якісного надання послуг.
Авіаперевезення з Німеччини та країн ЄС вимагають знання законів конкретної країни. ЄС – це союз держав, у кожного з яких є свої вимоги і їх необхідно враховувати при плануванні доставки.
При доставці вантажів з США варто врахувати, що місцеві термінали в місцях відправлення мають не такі, як в країнах СНД одиниці міри габаритів і ваги.
Співпраця з авіалініями Індії знаходиться в стадії активного розвитку. У країні є кілька аеропортів, які отримали статус міжнародних. Індійські авіаперевізники докладають великих зусиль для забезпечення потреб клієнтів у перевезеннях.

Вартість перевезення вантажів авіаційним транспортом

Компанія Мірланд пропонує своїм клієнтам наступні послуги:
 • доставку посилки в будь-яке місце земної кулі;
 • вибір маршруту по багатьом параметрам;
 • обслуговування посилок в перевалочних аеропортах;
 • ведення всієї необхідної супровідної документації;
 • оформлення вантажів на митниці в країнах відправлення та прибуття;
 • зберігання вантажів на спеціалізованих складах;
 • оплата необхідних внесків в аеропортах по маршруту слідування.

Вартість наших послуг залежить від багатьох параметрів:
 1. маршруту;
 2. габаритів і ваги посилки;
 3. типу вантажу.
Щоб дізнатися приблизну вартість, використовуйте форму на саті. Вам необхідно заповнити запропоновані поля відповідно до характеристиками вашого вантажу і передбачуваним маршрутом. Точну ціну вам підкажуть наші консультанти. Зв’яжіться з ними за наявним на сайті номером телефону.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Розрахунок ставки


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом