• Українська (ua)
 • English (en)
callback

Залізничні перевезення вантажів

Економічні відносини припускають наявність декількох складових – товару або послуги, виробничих потужностей, споживачів і чітко налагодженої системи транспортування. Це питання може бути реалізоване шляхом вибору того чи іншого виду перевезень. Але, як показує практика, саме міжнародні залізничні перевезення тримають першість по популярності у провідних компаній.

Переваги перевезення вантажів залізничним транспортом

Що представляє собою перевезення вантажів залізничним шляхом? Даний процес передбачає рух вантажів, використовуючи специфічний колісний транспорт і рейкові шляхи. Завдяки своїй конструкції і функціональним можливостям даний вид перевезень дозволяє разово перевести величезний обсяг продукції або товару.
Багато відомих компаній, які здійснюють роботу на міжнародному рівні, для транспортування власних вантажів обирають тільки залізничний тип перевезень. Не дивно, адже залізничне сполучення можна сміливо назвати найбезпечнішим і бюджетним.

жд вантажоперевезення


Основними перевагами подібної транспортування вантажів можна назвати:
 • абсолютна незалежність від атмосферних явищ і погодних умов;
 • висока швидкість пересування;
 • регульовані обсяги разової поставки;
 • наявність різноманітної маршрутної мережі;
 • близькість до населених пунктів доставленого вантажу;
 • висока вантажопідйомність;
 • відносно низька вартість послуг.

Вартість залізничні перевезення вантажів в Україні

Залізничні перевезення займають величезну частку перевезень не тільки по всьому світу, але і за обсягами перевезень, які здійснюються на території України. Завдяки тому, що перевезення залізничним шляхом вимагає суворої логістики, всі ризики з затримкою вантажів в пунктах прибуття зведені до мінімуму.
Вартість залізничного перевезення в Україні знаходиться на доступному рівні для споживачів. Величина вартості перевезення вантажів має чітку регуляторну політику з боку держави. Завдяки існуванню уніфікованих коефіцієнтів, вартість перевезення вантажів залізничним транспортом має досить прозору політику. Як правило підсумкова сума включає в себе наступні показники:
 1. залізнична тарифікація;
 2. вартість послуг з оформлення пакету супровідних документів на вантаж;
 3. витрати на формування оптимально вигідного маршруту;
 4. інформаційний супровід про знаходження і переміщення складу.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Розрахунок ставки


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом