• Українська (ua)
  • English (en)
callback

Страхування вантажів при перевезенні

Сфера послуг з перевезення вантажів, на даний момент, має високу ступінь розвитку як в країні, так і в світі. Саме завдяки торгово-економічним відносинам переміщення товарів стало основним фактором для розвитку багатьох видів перевезень – дорожніх, залізничних, морських, повітряних. Але, як відомо, будь-який з цих видів перевезень може бути небезпечним для вантажу.

страхування вантажів

Транспортне страхування вантажів в Україні

Убезпечити можливі фінансові втрати при відправки цінного вантажу цілком можливо. Для таких ситуацій передбачена процедура транспортного страхування. На території України має широке поширення страхування вантажу, що перевозиться. Примітно, договір на страхування вантажу, що перевозиться може укладати як особа, яка відправляє вантаж, так і особа, яка його приймає.
Найчастіше, транспортне страхування є послугою, яка входить до переліку тієї компанії, яка, власне, і здійснює перевезення. Сам страховий договір має чітко визначений терміни дії. Актуальність страхового поліса обмежена днем ​​відправки вантажу і датою отримання. Договір страхування може бути разовим, або оформлений на терміни певного періоду, в якому будуть відбуватися відправки і прибуття вантажу.

Вартість страхування вантажів, що транспортуються

Вартість страхування вантажів, що транспортуються безпосередньо залежить від величини тарифної ставки. Остання величина формується на основі додаткових характеристик вантажу, що перевозиться, зокрема:
  • тип вантажу;
  • наявність зовнішньої захисної упаковки;
  • оціночна вартість вантажу, що перевозиться;
  • маршрут слідства;
  • наявність або відсутність пунктів стоянки;
  • протяжність маршруту.
У вартість страхування вантажів, що транспортуються, крім тарифікації можуть входити коефіцієнти страхових ризиків, а також величина франшизи. Всі основні показники, як правило, мають процентне співвідношення, безпосередньо залежать від оціночної вартості перевезеного компанією вантажу.
Якщо мова йде про переміщення вантажу не тільки в межах однієї держави, то сума страхового поліса може мати свої корективи. Так, для в’їзду на територію Європейського союзу, обов’язковою вимогою є наявність правильно оформленого страхового полісу на вантаж, що перевозиться. В іншому випадку, водій автотранспортного засобу не зможе перетнути митний зону, а отже замовник буде зазнавати значних фінансових збитків.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Зв'язатися з намиБажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом