• Українська (ua)
  • Русский (ru)
  • English (en)
callback

Автомобільні перевезення вантажів

Однією з найбільш затребуваних послуг нашої логістичної компанії є міжнародне перевезення вантажів з використанням автомобільного транспорту. Ми пропонуємо не тільки велику географію напрямків перевезення (всі Європейські країни, країни СНД, середньоазіатський регіон), а й різноманітні можливості доставки. У числі послуг, що надаються присутні як вантажні автомобільні перевезення упаковок від 1 кубічного метра, так і переміщення в заданий пункт вантажу вагою в десятки або сотні тонн. Ми здатні перевозити вантажі, що вимагають особливих умов (з певним температурним режимом, небезпечні і наливні вантажі).

автомобільні вантажоперевезення


Особливості автомобільних вантажоперевезень

Міжнародне переміщення вантажів автотранспортом відрізняється необхідністю перетину кордонів одного або декількох держав, що вимагає обов’язкового оформлення пакету дозвільних документів. У разі перевезення небезпечних або великогабаритних вантажів, пакет документів має бути доповнений спеціальними дозволами від відповідних органів кожної з держав. Крім обов’язкового митного оформлення, в процесі перевезення нерідко виникають протиріччя між внутрішніми і міжнародними законами або нормативними актами, які вимагають втручання компетентних юристів.
Всі перераховані особливості нівелюються великою кількістю переваг, якими володіють міжнародні автомобільні вантажоперевезення в цілому і автомобільні перевезення контейнерів зокрема: відсутність проміжних перевантажень при доставці з початкового в кінцевий пункт, контроль поточного місцезнаходження вантажу, незалежність від завантаження портів, аеропортів або ж/д станцій, відсутність очікування накопичення великого обсягу вантажу.

Вартість перевезення вантажів автомобільним транспортом

Формування ціни на вантажоперевезення відбувається на основі базових тарифів нашої компанії з урахуванням виду вантажу, напрямку та відстані перевезення, необхідного транспорту, збірної чи окремої доставки.
Співробітники нашого диспетчерського центру виконують фінальний розрахунок вартості транспортування з урахуванням всіх клієнтських вимог і індивідуальних особливостей вантажу, що перевозиться. В ціну входить:
  • подача транспорту;
  • моніторинг руху вантажу по маршруту;
  • контроль отримання в кінцевому пункті з повідомленням відправника про успішну доставку;
  • всі податки і збори.
Для отримання підсумкової вартості звертайтеся до фахівців нашої компанії по телефону або замовте зворотний дзвінок на нашому сайті.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Loading...

Розрахунок ставки


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом