• Українська (ua)
 • English (en)
callback

Експедирування, перевантаження та зберігання вантажів у портах

Підприємницька діяльність безпосередньо пов’язана з транспортною сферою, оскільки за рахунок неї можлива доставка і переміщення виробленого товару або продукції. Сама процедура доставки вантажу може відбуватися автодорожнім, залізничним або морським шляхом. Останній варіант має певні особливості пов’язані з етапом зберігання, експедирування та перевалки вантажу в самому порту.

експедирування та зберігання вантажів


Послуги з перевалки вантажів в портах в Україні

Послуги з перевалки вантажів на території України можна знайти в містах, які знаходяться в прибережній зоні і обладнані портами. Серед таких населених пунктів можна виділити міста: Одеса, Миколаїв, Іллічівськ. Процес перевалки передбачає вивантаження вантажу, який знаходиться в контейнері. Саме контейнера доставляються в морські порти, оскільки дана форма є найбільш оптимальною для збереження вантажу.
Після перевалочних робіт, вантаж може бути переміщений з морського порту автомобільним або залізничним транспортом в кінцевий пункт. Перевалка вантажу може укладатися як в вивантаження вантажу, так і в його завантаженні. Сама процедура перевалки може включати:
 1. підбір оптимальної тари для вантажу;
 2. упаковка вантажу;
 3. фіксація вантажу всередині контейнера;
 4. забезпечення вивантаження і доставки на наступний вид транспорту.

Експедирування і зберігання вантажів в порту

Не менш важлива процедура експедирування вантажу. Вона передбачає цілий ряд складових:
 • безпосередня доставка вантажу;
 • оформлення документації;
 • митне оформлення;
 • огляд вантажу;
 • взяття проб і аналізів;
 • роботи пов’язані з навантаженням і розвантаженням.
Експедирування вантажу може відбуватися за двома різними видами – внутрішньопортовим та глобальним, коли процедура охоплює весь період переміщення.
Процедура зберігання доставлених в порт вантажів також передбачає ряд особливостей. Іноді виникає потреба не вивозити вантаж, який прибув в контейнері, а дочекатися певного часу для його переправлення. В такому випадку підійде послуга зберігання. Вона може бути як короткостроковою, так і довгостроковою.
Зберігання вантажу також може передбачати його розвантаження і переміщення на склад, з подальшим пошуку автотранспортного засобу або залізничного транспорту. Залежно від порту, послуга на зберігання може бути певний час неоплачуваної.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Зв'язатися з намиБажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом