• Українська (ua)
  • Русский (ru)
  • English (en)
callback

Упаковка та маркування вантажів при авіаперевезеннях

Вантажні авіаперевезення пред’являють ряд необхідних для виконання вимог до упаковки вантажів. Вантажі без упаковки або з неналежною упаковкою не допускаються для авіа вантажоперевезення.

Список вимог до упаковки авіавантажів:

  • Основна вимога – цілісність упаковки, відповідність її характеристик якості перевезеного товару. Упаковка повинна забезпечувати збереження вантажу в процесі перевезення, захищати від механічних пошкоджень, негативних впливів навколишнього середовища, а також можливих несанкціонованих розкрадань. Вантаж повинен бути упакований в м’яку або жорстку упаковку (тару). М’яка упаковка повинна скріплюватися мотузками або спеціальним скотчем.
  • Упаковка вантажів, що пред’являються до перевезення повітряним транспортом, повинна бути сухою і чистою. Вантажі не повинні мати загострених кутів, виступів та іншого, що могло б забруднити або пошкодити приміщення ВС і їх обладнання, а також викликати пошкодження інших вантажів, багажу і пошти або завдати шкоди авіаційному персоналу.

Маркування вантажів – ще одна важлива умова, необхідне для авіаперевезення. Маркування повинно бути чітким і читабельною.

Вимоги до маркування авіавантажів:

  • Маркування вантажів повинна здійснюватися відповідно до вимог ГОСТ 14192-77, а маркування небезпечних вантажів – відповідно до вимог ГОСТ 19433-81.
  • Транспортне маркування вантажів може містити основні, додаткові та інформаційні написи, маніпуляційні знаки і ярлики і т. П. Допускається застосування попереджувальних написів, якщо висловити маніпуляційними знаками спосіб поводження з вантажем неможливо. Наприклад: «На верх не ставити», «Відкривати тут» і т. П.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...


Бажаєте, ми вам передзвонимо?

Введіть номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом